Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Brand Love
PUMA Brand Love
PUMA Brand Love
PUMA Brand Love
Женски хеланки
Код на производ:
(534354-01)
PUMA

PUMA Brand Love

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.862 ДЕН
Заштеда: 328 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобни и класични, Puma Brand Love женските хеланки ќе станат вашето омилено парче облека. За вежбање, лежерна прошетка или само релаксирање дома, хеланки за секоја прилика. Кројот кој се прилагодува на телото и малку растегливата памучна ткаенина ја нудат сета удобност при носење. Панелите со силни бои на ногавиците ги прават модерни и привлечни. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Тесен крој Еластичен појас Состав: 93% памук, 7% еластин.
Подетално

Удобни и класични, Puma Brand Love женските хеланки ќе станат вашето омилено парче облека. За вежбање, лежерна прошетка или само релаксирање дома, хеланки за секоја прилика. Кројот кој се прилагодува на телото и малку растегливата памучна ткаенина ја нудат сета удобност при носење. Панелите со силни бои на ногавиците ги прават модерни и привлечни. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

Тесен крој

Еластичен појас

Состав: 93% памук, 7% еластин

Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 848196-01
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 533575-01
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Помош