Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE W CARGO PANT TNF BLACK
THE NORTH FACE W CARGO PANT TNF BLACK
THE NORTH FACE W CARGO PANT TNF BLACK
THE NORTH FACE W CARGO PANT TNF BLACK
THE NORTH FACE W CARGO PANT TNF BLACK
THE NORTH FACE W CARGO PANT TNF BLACK
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(NF0A5IFTJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE W CARGO PANT TNF BLACK

Претходна цена
6.290 ДЕН
Моментална цена
6.290 ДЕН
Цена со попуст
5.032 ДЕН
Заштеда: 1.258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 S
 • 4- 4-
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 S
 • 7 7
 • 8 M
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 S
4-
5
5-
6 S
7
8 M
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош