Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT
Детски тренерки
Код на производ:
(66J236-023)
NIKE

NIKE NKB B NSW TTOTS BLOCKED TRICOT

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 0-3M 0-3м
  • 3M 0-3м
  • 0-6M 0-6м
  • 18M 12-18м
  • 24M 18-24м
  • 6M 3-6м
  • 9M 6-9м
  • 12M 9-12м
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Категорија Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
0-3M 0-3м
3M 0-3м
0-6M 0-6м
18M 12-18м
24M 18-24м
6M 3-6м
9M 6-9м
12M 9-12м
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 66I065-023
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 76H980-U9J
Prosecna ocena:
ocena
1
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош