Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Женска маица
Код на производ:
(HA5379)
adidas

adidas Studio Lounge

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas STUDIO LOUNGE е женска маичка со квадратно деколте. Постојат многу причини зошто ова парче облека ќе биде вашиот GO TO избор, а само некои од нив се: приспособливост, удобност, тесен крој кој одлично се вклопува на секоја фигура, а на сето тоа обоено е со природи бои благодарение на еколошката свест за која се залага adidas. Спецификација: Женска маица Квадратно деколте Тесен крој Краток модел Состав: 51% памук, 42% рециклиран полиестер, 7 % еластан.
Подетално

adidas STUDIO LOUNGE е женска маичка со квадратно деколте. Постојат многу причини зошто ова парче облека ќе биде вашиот GO TO избор, а само некои од нив се: приспособливост, удобност, тесен крој кој одлично се вклопува на секоја фигура, а на сето тоа обоено е со природи бои благодарение на еколошката свест за која се залага adidas.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Квадратно деколте
 • Тесен крој
 • Краток модел
 • Состав: 51% памук, 42% рециклиран полиестер, 7 % еластан

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош