Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
adidas Originals
Женски дуксер
Код на производ:
(H40022)
adidas

adidas Originals

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.541 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 32
 • 34 S
 • 36 S
 • 38 M
 • 40 M
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ORIGINAL женскиот lifestyle дуксер е за сите љубители на класичниот adidas дизајн. Дизајнирана е за удобност, па затоа е совршено парче за максимален одмор и релаксација. Материјалот од кој е направен е неверојатно мек, ќе биде пријатен за вашата кожа и на тој начин ќе ви овозможи целодневна удобност и комфор кои ги заслужувате. Носете го adidas ORIGINAL женскиот lifestyle дуксер и препуштете се на целосна релаксација. Спецификација: Ребресто засилување на крагната Еластични делови на ракавите и половината Опуштен крој Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ORIGINAL женскиот lifestyle дуксер е за сите љубители на класичниот adidas дизајн. Дизајнирана е за удобност, па затоа е совршено парче за максимален одмор и релаксација. Материјалот од кој е направен е неверојатно мек, ќе биде пријатен за вашата кожа и на тој начин ќе ви овозможи целодневна удобност и комфор кои ги заслужувате. Носете го adidas ORIGINAL женскиот lifestyle дуксер и препуштете се на целосна релаксација.
Спецификација:

 • Ребресто засилување на крагната
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Опуштен крој
 • Состав на материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  18
  20
  22
  24
  26
  28
  30
  32
  34 S
  36 S
  38 M
  40 M
  42
  44
  46
  48
  50
  52
  54
  56
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош