Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
Машка маица
Код на производ:
(HC2769)
adidas

adidas Icons

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ICONS е машка маица со долги ракави за трчање. Многу е удобна и лесна. Наменета е првенствено за трчање и разни видови тренинзи. Изработена е од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Технологијата Aeroready ви дава вистинска удобност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело. На тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Машка маица со долги ракави Состав: 100% рециклиран полиестер Дозволено е перење во машина за перење.
Подетално

adidas ICONS е машка маица со долги ракави за трчање. Многу е удобна и лесна. Наменета е првенствено за трчање и разни видови тренинзи. Изработена е од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Технологијата Aeroready ви дава вистинска удобност за време на тешките тренинзи бидејќи ја апсорбира потта од вашето тело. На тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

 • Спецификација:
 • Машка маица со долги ракави
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Дозволено е перење во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица H61184
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HB9174
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош