Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
adidas Tiro Essential
Машки панталони
Код на производ:
(H59991)
adidas

adidas Tiro Essential

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TIRO ESSENTIAL е фудбалска тренерка за секојдневно носење. Технологијата за апсорбирање на потта – AEROREADY, ќе се погрижи да останете суви и свежи без разлика колку е активен и интензивен вашиот ден. Страничните џебови имаат патент, така што вашите работи се дополнително обезбедени. Се одликуваат со стандарден крој и еластичен појас, што придонесува за удобност во текот на денот. Ако зборуваме за удобноста на ова парче облека, секако треба да ја истакнеме можноста за закопчување или откопчување на патентот на зглобовите, а покрај удобноста, овој детал ви овозможува лесно облекување и соблекување. Покрај тоа што овој производ ќе ви обезбеди многу погодности, тој е и многу еколошко парче, т.е. направени се од 100% рециклиран материјал.Спецификација: Фудбалски тренерки Стандарден крој Патент на зглобовите Странични џебови Еластичен појас AEROREADY технологија Состав : 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas TIRO ESSENTIAL е фудбалска тренерка за секојдневно носење. Технологијата за апсорбирање на потта – AEROREADY, ќе се погрижи да останете суви и свежи без разлика колку е активен и интензивен вашиот ден. Страничните џебови имаат патент, така што вашите работи се дополнително обезбедени. Се одликуваат со стандарден крој и еластичен појас, што придонесува за удобност во текот на денот. Ако зборуваме за удобноста на ова парче облека, секако треба да ја истакнеме можноста за закопчување или откопчување на патентот на зглобовите, а покрај удобноста, овој детал ви овозможува лесно облекување и соблекување. Покрај тоа што овој производ ќе ви обезбеди многу погодности, тој е и многу еколошко парче, т.е. направени се од 100% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Фудбалски тренерки
 • Стандарден крој
 • Патент на зглобовите
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • AEROREADY технологија
 • Состав : 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Панталони
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош