Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
Детски тренерки
Код на производ:
(HC5908)
adidas

adidas Colorblock

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COLORBLOCK се комплет тренерки за девојчиња. Секој спортист заслужува еден комплет тренерки. Овој детски модел е токму она што помислувате кога мислите на adidas. Тесните ногавици полесно ќе ги искоминирате со омилениот модел на патики, бидејќи да бидеме искрени, сите ги сакаме adidas аутфитите од глава до пети. Покажете ја вашата љубов кон спортот и спортскиот стил на облекување со овој комплет тренерки. Лесно се облекуваат и удобни се за носење цел ден. Долниот дел од тренерките се одликува со еластичен појас, додека долж целиот горен дел има патент. Спецификација: Комплет тренерки Еластичен појас со учкур долниот дел Патент и рамна крагна на горниот дел Стандарден крој Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas COLORBLOCK се комплет тренерки за девојчиња. Секој спортист заслужува еден комплет тренерки. Овој детски модел е токму она што помислувате кога мислите на adidas. Тесните ногавици полесно ќе ги искоминирате со омилениот модел на патики, бидејќи да бидеме искрени, сите ги сакаме adidas аутфитите од глава до пети. Покажете ја вашата љубов кон спортот и спортскиот стил на облекување со овој комплет тренерки. Лесно се облекуваат и удобни се за носење цел ден. Долниот дел од тренерките се одликува со еластичен појас, додека долж целиот горен дел има патент.
Спецификација:

 • Комплет тренерки
 • Еластичен појас со учкур долниот дел
 • Патент и рамна крагна на горниот дел
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Основна поделба Текстил
  Пол Kids
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9м
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146 10-11г.
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош