Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
adidas Toy Story Buzz
Детска спортска долна облека
Код на производ:
(HD2164)
adidas

adidas Toy Story Buzz

Претходна цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Моментална цена
1.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 86
 • 92 92
 • 98 98
 • 104 104
 • 110 110
 • 116 116
 • 122 122
 • 128 128
 • 134 134
 • 140 140
 • 146 146
 • 152 152
 • 158 158
 • 164 164
 • 170 170
 • 176 176
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TOY STORY BUZZ костимот за капење за момчиња е направен за да му ја даде на вашето дете удобноста што ја заслужува. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив, направен од рециклирани состојки. Костимот за капење е направен во соработка со Disney, и затоа има графики од омилениот лик на вашето малечко од цртаниот филм - Toy Story. Овој костим за капење е совршен за идните млади пливачи. За секој тренинг или рекреација, облечете им го adidas TOY STORY BUZZ костимот за капење за момчиња. .
Подетално

adidas TOY STORY BUZZ костимот за капење за момчиња е направен за да му ја даде на вашето дете удобноста што ја заслужува. Овој производ е направен од Primegreen материјал кој е исклучително издржлив, направен од рециклирани состојки. Костимот за капење е направен во соработка со Disney, и затоа има графики од омилениот лик на вашето малечко од цртаниот филм - Toy Story. Овој костим за капење е совршен за идните млади пливачи. За секој тренинг или рекреација, облечете им го adidas TOY STORY BUZZ костимот за капење за момчиња. <
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Toy Story графика
 • Primegreen материјал
 • Должина: 22 см
 • Состав на материјал: 80% рециклиран полиестер, 20% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долна облека
  Категорија Текстил
  Пол Kids
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош