Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION BOYS AUTHENTIC SWIM SHORTS
CHAMPION BOYS AUTHENTIC SWIM SHORTS
CHAMPION BOYS AUTHENTIC SWIM SHORTS
CHAMPION BOYS AUTHENTIC SWIM SHORTS
Детски костим за капење
Код на производ:
(CHA221B220-25)
CHAMPION

CHAMPION BOYS AUTHENTIC SWIM SHORTS

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Категорија Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош