Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
Женски хеланки
Код на производ:
(H64212)
adidas

adidas Icons

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ICONS се женски хеланки. Тие се многу удобни и лесни. Наменети се пред се за тренинг, но можете да ги носите и секој ден. Изработени се од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Еластичниот струк за сигурно покривање ви ја дава потребната самодоверба. 7/8 крој придонесува за привлечност. Технологијата Aeroready ви дава вистинска удобност за време на тешките тренинзи со апсорпција на потта од вашето тело. На тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Состав: 76% рециклиран полиестер, 24% еластин Дозволено е перење во машина за перење.
Подетално

adidas ICONS се женски хеланки. Тие се многу удобни и лесни. Наменети се пред се за тренинг, но можете да ги носите и секој ден. Изработени се од материјали кои овозможуваат целосна слобода на движење. Еластичниот струк за сигурно покривање ви ја дава потребната самодоверба. 7/8 крој придонесува за привлечност. Технологијата Aeroready ви дава вистинска удобност за време на тешките тренинзи со апсорпција на потта од вашето тело. На тој начин ќе останете суви и фокусирани. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Состав: 76% рециклиран полиестер, 24% еластин
 • Дозволено е перење во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.350 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош