Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
UMBRO Pro Training
Код на производ:
(UMA221M301-01)
UMBRO

UMBRO Pro Training

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
1.112 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Pro Training тесните шорцеви се погодни за сите активности со висок интензитет. Парче облека што можете да го носите под шорцевите, ја задржува топлината и лесно ја отстранува влагата и потта, за да останете суви, свежи и подготвени за сите предизвици во секое време. Еластичноста нуди непречено движење, без оптоварување. Лесно се пакува во торба за тренинг, па затоа е идеален сојузник во сите авантури. Спецификација: Машки тесни шорцеви Кратки ногавици Еластичен појас Umbro лого.
Подетално

Umbro Pro Training тесните шорцеви се погодни за сите активности со висок интензитет. Парче облека што можете да го носите под шорцевите, ја задржува топлината и лесно ја отстранува влагата и потта, за да останете суви, свежи и подготвени за сите предизвици во секое време. Еластичноста нуди непречено движење, без оптоварување. Лесно се пакува во торба за тренинг, па затоа е идеален сојузник во сите авантури.
Спецификација:

 • Машки тесни шорцеви
 • Кратки ногавици
 • Еластичен појас
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви UMA221M205-01
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви UMA221M202-01
  712 ДЕН
  Заштеда 20%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви UMA221M201-3A
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош