Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
CHAMPION Roch
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA221B101-23)
CHAMPION

CHAMPION Roch

Со купување на било кои два модели од издвоената понуда остварувате -50% на вториот, поевтин производ. Попустот ќе ви биде автоматски пресметан во корпичката.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

*Акцијата не може да се комбинира со други акции и попусти.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4ф.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH детскиот долен дел тренерки се вистинскиот избор за пролетните денови и опуштените активности. Едноставноста понекогаш е најдобра, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете им ги Champion долниот дел тренерки и уверете се сами. Вертикалната Champion графика на левата ногавица јасно го нагласува спортскиот стил и лојалноста кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, а двете врвки овозможуваат лесно персонализирање според потребите на децата. Предните џебови се подготвени да ги обезбедат сите потребни ситници. Овој долен дел тренерки, најмалите ќе го носат во разни пригоди. Спецификација: Детски долен дел тренерки за момчиња Champion графика на левата ногавица Стандарден крој Еластичен појас со учкури.
Подетално

Champion ROCH детскиот долен дел тренерки се вистинскиот избор за пролетните денови и опуштените активности. Едноставноста понекогаш е најдобра, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете им ги Champion долниот дел тренерки и уверете се сами. Вертикалната Champion графика на левата ногавица јасно го нагласува спортскиот стил и лојалноста кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас ја подобрува удобноста, а двете врвки овозможуваат лесно персонализирање според потребите на децата. Предните џебови се подготвени да ги обезбедат сите потребни ситници. Овој долен дел тренерки, најмалите ќе го носат во разни пригоди.
Спецификација:

 • Детски долен дел тренерки за момчиња
 • Champion графика на левата ногавица
 • Стандарден крој
 • Еластичен појас со учкури

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4ф.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош