Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
NIKE Air Essentials
Детски хеланки
Код на производ:
(DM8369-010)
NIKE

NIKE Air Essentials

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential lifestyle хеланки за девојчиња се прилагодени да им даваат максимална удобност и комфор во секое време. Можат да се комбинираат со сите работи од нејзиниот гардеробер, така што таа ќе биде подготвена за училиште на време, секој ден. Мекиот материјал ќе ја задоволи нејзината кожа и ќе и даде максимална удобност и пријатност. Облечете ѝ ги нејзините Nike Sportswear Essential lifestyle хеланките за девојчиња и подгответе ја за секој ден. Спецификација: Еластичен појас Машинско перење Состав на материјал: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс.
Подетално

Nike Sportswear Essential lifestyle хеланки за девојчиња се прилагодени да им даваат максимална удобност и комфор во секое време. Можат да се комбинираат со сите работи од нејзиниот гардеробер, така што таа ќе биде подготвена за училиште на време, секој ден. Мекиот материјал ќе ја задоволи нејзината кожа и ќе и даде максимална удобност и пријатност. Облечете ѝ ги нејзините Nike Sportswear Essential lifestyle хеланките за девојчиња и подгответе ја за секој ден.
Спецификација:

 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Состав на материјал: 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Категорија Текстил
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош