Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Optime Fierce 7/8
adidas Optime Fierce 7/8
adidas Optime Fierce 7/8
adidas Optime Fierce 7/8
adidas Optime Fierce 7/8
adidas Optime Fierce 7/8
adidas Optime Fierce 7/8
adidas Optime Fierce 7/8
Женски хеланки
Код на производ:
(HD4445)
adidas

adidas Optime Fierce 7/8

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тренирајте напорно и останете суви во adidas OPTIME FIERCE 7/8 женски хеланки за вежбање. adidas знае дека секој тренинг носи напредок и затоа овие хеланки се направени од материјал кој ја регулира влагата, бидејќи напорот за време на вежбањето се зголемува. Удобноста и слободата на движење ви овозможуваат да останете фокусирани на тренингот. Овие хеланки се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.Спецификација: AEROREADY технологија за апсорпција на пот Висок струк Тесен крој Состав на материјал: 76% рециклиран полиестер, 24% еластин Машинско перење.
Подетално

Тренирајте напорно и останете суви во adidas OPTIME FIERCE 7/8 женски хеланки за вежбање. adidas знае дека секој тренинг носи напредок и затоа овие хеланки се направени од материјал кој ја регулира влагата, бидејќи напорот за време на вежбањето се зголемува. Удобноста и слободата на движење ви овозможуваат да останете фокусирани на тренингот. Овие хеланки се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.
Спецификација:

 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Висок струк
 • Тесен крој
 • Состав на материјал: 76% рециклиран полиестер, 24% еластин
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош