Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Robo Flash
Код на производ:
(CHA221B204-01)
CHAMPION

CHAMPION Robo Flash

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4ф.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH детските шорцеви за момчиња се вистинскиот избор за топли денови и опуштени активности. Едноставноста понекогаш е најдобра, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете им ги овие Champion шорцеви и уверете се сами. Вертикалната Champion графика на левата ногавица јасно го нагласува нивниот спортски стил и нивната лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појасја подобрува удобноста, а двата учкура овозможуваат лесно персонализирање според потребите на децата. Предните џебови се тука за складирање на сите потребни ситници. Спецификација: Детски шорцеви за момчиња Champion графика на левата ногавица Стандарден крој Учкури.
Подетално

Champion ROCH детските шорцеви за момчиња се вистинскиот избор за топли денови и опуштени активности. Едноставноста понекогаш е најдобра, нели? Ако ви треба доказ за тоа, облечете им ги овие Champion шорцеви и уверете се сами. Вертикалната Champion графика на левата ногавица јасно го нагласува нивниот спортски стил и нивната лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појасја подобрува удобноста, а двата учкура овозможуваат лесно персонализирање според потребите на децата. Предните џебови се тука за складирање на сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Детски шорцеви за момчиња
 • Champion графика на левата ногавица
 • Стандарден крој
 • Учкури

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4ф.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош