Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(MP13500-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Athletics Higher Learning Wind

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance NB Athletics Higher Learning Wind Pant се долен дел машки тренерки погодни за секојдневно носење. Дизајнот на овој модел се заснова на богатото наследство на брендот, комбинирајќи модерни материјали и контрастно лого за стилски и модерен изглед. Изработен е од издржлива најлонска ткаенина која го спречува продирањето на ветерот, задржувајќи ја топлината блиску до вас. Атлетскиот крој, со прилагодлив еластичен појас и ногавици кои имаат еластична завршница, лесно се прилагодува на вашите движења без затегнатост и непријатност. Носете го NB Athletics Higher Learning Wind Pant долниот дел машки тренерки и не дозволувајте студеното време да ви го уништи денот. Спецификација: Машки долен дел тренерки – lifestyle Прилагодлив атлетски крој Патент на долниот дел на ногавиците Прилагодлив појас Странични џебови и заден џеб Состав: 100% најлон.
Подетално

New Balance NB Athletics Higher Learning Wind Pant се долен дел машки тренерки погодни за секојдневно носење. Дизајнот на овој модел се заснова на богатото наследство на брендот, комбинирајќи модерни материјали и контрастно лого за стилски и модерен изглед. Изработен е од издржлива најлонска ткаенина која го спречува продирањето на ветерот, задржувајќи ја топлината блиску до вас. Атлетскиот крој, со прилагодлив еластичен појас и ногавици кои имаат еластична завршница, лесно се прилагодува на вашите движења без затегнатост и непријатност. Носете го NB Athletics Higher Learning Wind Pant долниот дел машки тренерки и не дозволувајте студеното време да ви го уништи денот.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Прилагодлив атлетски крој
 • Патент на долниот дел на ногавиците
 • Прилагодлив појас
 • Странични џебови и заден џеб
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош