Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
Женски хеланки
Код на производ:
(GL0693)
adidas

adidas Techfit

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TECHFIT се женски хеланки со класичен крој дизајнирани за тренинг и рекреативни активности. Изработени се од еластична ткаенина која го обвиткува телото и дава чувство на удобност и мекост. Технологијата Aeroready ја отстранува потта од површината и го регулира протокот на воздух, така што вашата кожа непречено дише. Хеланките имаат растеглив појас и мрежести панели за дополнителна вентилација. Страничниот мрежест џеб е погоден за складирање на вашиот телефон. Спецификација: Состав: 85% полиестер, 15% еластин Технологија Aeroready Мрежести панели Мрежест страничен џеб.
Подетално

adidas TECHFIT се женски хеланки со класичен крој дизајнирани за тренинг и рекреативни активности. Изработени се од еластична ткаенина која го обвиткува телото и дава чувство на удобност и мекост. Технологијата Aeroready ја отстранува потта од површината и го регулира протокот на воздух, така што вашата кожа непречено дише. Хеланките имаат растеглив појас и мрежести панели за дополнителна вентилација. Страничниот мрежест џеб е погоден за складирање на вашиот телефон.
Спецификација:

 • Состав: 85% полиестер, 15% еластин
 • Технологија Aeroready
 • Мрежести панели
 • Мрежест страничен џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош