Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece
NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DA9858-687)
NIKE

NIKE Jordan Dri-FIT Air Fleece

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Движете се помеѓу теренот и улицата удобно и со стил во Nike Jordan Dri-FIT Air Fleece долниот дел машки тренерки. Изработени се од квалитетен француски фротир, кој обезбедува супериорна удобност. Технологијата Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на сувост и удобност во текот на денот. Овој модел се одликува со стандарден крој, со опуштени ногавици кои завршуваат со еластичен дел, прилагодлив, еластичен појас и функционални џебови. Спецификација: Долен дел тренерки за мажи- lifestyle Стандарден крој Прилагодлив еластичен појас Заден џеб со патент, странични џебови Дозволено перење во машина Состав: 62% памук, 38% полиестер.
Подетално

Движете се помеѓу теренот и улицата удобно и со стил во Nike Jordan Dri-FIT Air Fleece долниот дел машки тренерки. Изработени се од квалитетен француски фротир, кој обезбедува супериорна удобност. Технологијата Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на сувост и удобност во текот на денот. Овој модел се одликува со стандарден крој, со опуштени ногавици кои завршуваат со еластичен дел, прилагодлив, еластичен појас и функционални џебови.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за мажи- lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Заден џеб со патент, странични џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош