Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
adidas Run Fast
Женски тренерки
Код на производ:
(H57772)
adidas

adidas Run Fast

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN FAST е топ за трчање, кој ви дава поддршка и мотивација да истраете на патот до вашите цели. Покажете ја вашата упорност и бестрашност во овој атрактивен спортски топ. Технологијата AEROREADY ќе ве одржува суви и фокусирани дури и за време на поинтензивен тренинг. Растегливата ткаенина е лесна и прилагодлива, и затоа ќе имате чувство на удобност додека го носите. Рефлектирачките детали ќе ве направат видливи на слабо осветлена патека. Спецификација: AEROREADY технологија Тесен крој Состав на материјал: 78% рец. полиестер, 15% rec. најлон, 7% еластин Рефлектирачки детали Машинско перење.
Подетално

adidas RUN FAST е топ за трчање, кој ви дава поддршка и мотивација да истраете на патот до вашите цели. Покажете ја вашата упорност и бестрашност во овој атрактивен спортски топ. Технологијата AEROREADY ќе ве одржува суви и фокусирани дури и за време на поинтензивен тренинг. Растегливата ткаенина е лесна и прилагодлива, и затоа ќе имате чувство на удобност додека го носите. Рефлектирачките детали ќе ве направат видливи на слабо осветлена патека.
Спецификација:

 • AEROREADY технологија
 • Тесен крој
 • Состав на материјал: 78% рец. полиестер, 15% rec. најлон, 7% еластин
 • Рефлектирачки детали
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S -
  YMD
  MD
  M M -
  YLG
  YXL
  LG
  L L -
  XL XL -
  2XL 2XL -
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош