Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
adidas Icons
Женска маица
Код на производ:
(HE6926)
adidas

adidas Icons

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ICONS е женска маица без ракави која ја нагласува вашата посветеност на спортот. Направена е од Primeblue рециклиран материјал, бидејќи adidas се грижи за животната средина. Функционалниот дизајн со многу детали ќе ве воодушеви. Оваа маица со задоволство ќе ја носите на тренинг, но и во разни други прилики. Технологијата Aeroready ја апсорбира потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Носете ја adidas Icons женската маица без ракави и уживајте во чувството на слобода. Спецификација: Женска маица без ракави Состав: 100% рециклиран полиестер Primeblue материјали Aeroready технологија Машинско перење.
Подетално

adidas ICONS е женска маица без ракави која ја нагласува вашата посветеност на спортот. Направена е од Primeblue рециклиран материјал, бидејќи adidas се грижи за животната средина. Функционалниот дизајн со многу детали ќе ве воодушеви. Оваа маица со задоволство ќе ја носите на тренинг, но и во разни други прилики. Технологијата Aeroready ја апсорбира потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Носете ја adidas Icons женската маица без ракави и уживајте во чувството на слобода.
Спецификација:

 • Женска маица без ракави
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Primeblue материјали
 • Aeroready технологија
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош