Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Black Lion III
LONSDALE Black Lion III
LONSDALE Black Lion III
LONSDALE Black Lion III
LONSDALE Black Lion III
LONSDALE Black Lion III
LONSDALE Black Lion III
LONSDALE Black Lion III
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(LNA221M101-01)
LONSDALE

LONSDALE Black Lion III

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со класичен крој и препознатлива удобност, Lonsdale BLACK LION III машкиот долен дел тренерки е задолжително парче облека. Без разлика дали сакате физички активности или сакате едноставна удобност во текот на денот, овие долен дел тренерки се секогаш вистинскиот избор. Поедноставени, пријатни и удобни. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните делови на ногавиците нудат персонализирано вклопување. Спецификација: Стандарден крој Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови.
Подетално

Со класичен крој и препознатлива удобност, Lonsdale BLACK LION III машкиот долен дел тренерки е задолжително парче облека. Без разлика дали сакате физички активности или сакате едноставна удобност во текот на денот, овие долен дел тренерки се секогаш вистинскиот избор. Поедноставени, пријатни и удобни. Еластичниот прилагодлив појас и еластичните делови на ногавиците нудат персонализирано вклопување.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош