Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
NIKE Sportswear Swoosh League
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM5467-010)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh League

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Моментална цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh League машкиот долен дел тренерки имаат спортски стил на Swoosh начин. Изработени од пријатен материјал, овие долен дел тренерки нудат удобност и комфор. Малку поширокиот дел меѓу нозете овозможува слобода на движење, додека стеснетите ногавици во долниот дел даваат чист изглед. Изгледот што ги обединува сите спортисти ја слави поврзаноста што сите ја споделуваме преку спортот. Спецификација: Модел: Standard fit Тесни ногавици Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Swoosh League машкиот долен дел тренерки имаат спортски стил на Swoosh начин. Изработени од пријатен материјал, овие долен дел тренерки нудат удобност и комфор. Малку поширокиот дел меѓу нозете овозможува слобода на движење, додека стеснетите ногавици во долниот дел даваат чист изглед. Изгледот што ги обединува сите спортисти ја слави поврзаноста што сите ја споделуваме преку спортот.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Тесни ногавици
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош