Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter
Спортски градник
Код на производ:
(DD1387-256)
NIKE

NIKE Dri-FIT Indy Light-Support Padded Glitter

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Indy е женски спортски градник кој ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Лесната и еластична ткаенина ќе ви помогне да останете фокусирани на вежбите. Технологијата Dri-FIT ефикасно ја отстранува потта и придонесува за чувството на удобност и комфор. Поседува перничиња кои можете да ги извадите по потреба, и тенки ремчиња кои можат да се носат рамно или да бидат вкрстени одзади. Спецификација: Состав: 88% полиестер, 12% спандекс Перничињата можат да се вадат по потреба Dri-FIT технологија .
Подетално

Nike Dri-FIT Indy е женски спортски градник кој ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Лесната и еластична ткаенина ќе ви помогне да останете фокусирани на вежбите. Технологијата Dri-FIT ефикасно ја отстранува потта и придонесува за чувството на удобност и комфор. Поседува перничиња кои можете да ги извадите по потреба, и тенки ремчиња кои можат да се носат рамно или да бидат вкрстени одзади.
Спецификација:

 • Состав: 88% полиестер, 12% спандекс
 • Перничињата можат да се вадат по потреба
 • Dri-FIT технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Dri-FIT Indy е женски спортски градник кој ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Лесната и еластична ткаенина ќе ви помогне да останете фокусирани на вежбите. Технологијата Dri-FIT ефикасно ја отстранува потта и придонесува за чувството на удобност и комфор. Поседува перничиња кои можете да ги извадите по потреба, и тенки ремчиња кои можат да се носат рамно или да бидат вкрстени одзади.
  Спецификација:

 • Состав: 88% полиестер, 12% спандекс
 • Перничињата можат да се вадат по потреба
 • Dri-FIT технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош