Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Tech Essentials+
NIKE Sportswear Tech Essentials+
NIKE Sportswear Tech Essentials+
NIKE Sportswear Tech Essentials+
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD7012-403)
NIKE

NIKE Sportswear Tech Essentials+

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Essentials + машките долен дел тренерки се направени од двојна плетена ткаенина, со нагласени дополнителни слоеви на половината, задната страна и долниот дел на ногавицата. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и ногавиците обезбедуваат удобност и чист изглед, што овозможува вашите патики да бидат истакнати. Цврстата, удобна ткаенина лесно ја исфрла потта од вашата кожа и ви помага да се чувствувате удобно во движење и во текот на променливите временски услови. Конструкцијата и деталите на овие долен дел тренерки го подигнуваат секојдневниот изглед на ново ниво. Џебовите со патент обезбедуваат безбедно складирање за вашите ситници, како што се клучевите, паричникот или телефонот. Спецификација: Модел: Slim fit Џебови со патент Материјал: 71% памук, 29% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Tech Essentials + машките долен дел тренерки се направени од двојна плетена ткаенина, со нагласени дополнителни слоеви на половината, задната страна и долниот дел на ногавицата. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и ногавиците обезбедуваат удобност и чист изглед, што овозможува вашите патики да бидат истакнати. Цврстата, удобна ткаенина лесно ја исфрла потта од вашата кожа и ви помага да се чувствувате удобно во движење и во текот на променливите временски услови. Конструкцијата и деталите на овие долен дел тренерки го подигнуваат секојдневниот изглед на ново ниво. Џебовите со патент обезбедуваат безбедно складирање за вашите ситници, како што се клучевите, паричникот или телефонот.
Спецификација:

 • Модел: Slim fit
 • Џебови со патент
 • Материјал: 71% памук, 29% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear Tech Essentials + машките долен дел тренерки се направени од двојна плетена ткаенина, со нагласени дополнителни слоеви на половината, задната страна и долниот дел на ногавицата. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и ногавиците обезбедуваат удобност и чист изглед, што овозможува вашите патики да бидат истакнати. Цврстата, удобна ткаенина лесно ја исфрла потта од вашата кожа и ви помага да се чувствувате удобно во движење и во текот на променливите временски услови. Конструкцијата и деталите на овие долен дел тренерки го подигнуваат секојдневниот изглед на ново ниво. Џебовите со патент обезбедуваат безбедно складирање за вашите ситници, како што се клучевите, паричникот или телефонот.
  Спецификација:

 • Модел: Slim fit
 • Џебови со патент
 • Материјал: 71% памук, 29% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош