Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT
Женски хеланки
Код на производ:
(DD6323-010)
NIKE

NIKE W NP DF HR AOP 7/8 TGT

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Бидете подготвени за утринско трчање или прошетка во Nike Pro Dri-FIT 7/8 женските хеланки за трчање. Флексибилната ткаенина цврсто се прилепува на телото, овозможувајќи целосна слобода на движење. Хеланките на себе имаат блескав графика со мотиви од диви животни, со што придонесуваат за вашиот спортски стил и автентичност. Технологијата Dri-FIT за обезбедува удобност и го регулира потењето. Овие женски хеланки се направени од најмалку 75% издржливи материјали, користејќи мешавина од рециклиран полиестер и спандекс влакна. Облечете ги Nike Pro Dri-FIT женските хеланки за трчање и започнете го вашиот динамичен ден. Спецификација: Женски хеланки - lifestyle 7/8 должина Тесен крој Прилагодлив еластичен појас Животинска графика 360 ° Флуоресцентни елементи Dri-FIT технологија Машинско перење Состав: 83% полиестер, 17% спандекс .
Подетално

Бидете подготвени за утринско трчање или прошетка во Nike Pro Dri-FIT 7/8 женските хеланки за трчање. Флексибилната ткаенина цврсто се прилепува на телото, овозможувајќи целосна слобода на движење. Хеланките на себе имаат блескав графика со мотиви од диви животни, со што придонесуваат за вашиот спортски стил и автентичност. Технологијата Dri-FIT за обезбедува удобност и го регулира потењето. Овие женски хеланки се направени од најмалку 75% издржливи материјали, користејќи мешавина од рециклиран полиестер и спандекс влакна. Облечете ги Nike Pro Dri-FIT женските хеланки за трчање и започнете го вашиот динамичен ден.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • 7/8 должина
 • Тесен крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Животинска графика
 • 360 ° Флуоресцентни елементи
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Бидете подготвени за утринско трчање или прошетка во Nike Pro Dri-FIT 7/8 женските хеланки за трчање. Флексибилната ткаенина цврсто се прилепува на телото, овозможувајќи целосна слобода на движење. Хеланките на себе имаат блескав графика со мотиви од диви животни, со што придонесуваат за вашиот спортски стил и автентичност. Технологијата Dri-FIT за обезбедува удобност и го регулира потењето. Овие женски хеланки се направени од најмалку 75% издржливи материјали, користејќи мешавина од рециклиран полиестер и спандекс влакна. Облечете ги Nike Pro Dri-FIT женските хеланки за трчање и започнете го вашиот динамичен ден.

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • 7/8 должина
 • Тесен крој
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Животинска графика
 • 360 ° Флуоресцентни елементи
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 83% полиестер, 17% спандекс
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош