Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE W NSW HR LGGNG HTG
NIKE W NSW HR LGGNG HTG
NIKE W NSW HR LGGNG HTG
NIKE W NSW HR LGGNG HTG
NIKE W NSW HR LGGNG HTG
NIKE W NSW HR LGGNG HTG
Женски хеланки
Код на производ:
(DD5683-010)
NIKE

NIKE W NSW HR LGGNG HTG

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Heritage женските хеланки пристигнуваат во ново освежено издание со неочекувани детали. Можете да ги носите за време на целодневните активности или по напорниот тренинг во теретана. Високо конструираниот дизајн се прилагодува на вашата силуета и нуди удобност и комфор додека ги носите. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на мекост и удобност во текот на целиот ден. Зашиениот џеб за ногавицата нуди простор за брзо складирање на вашите клучеви или картички. Придружете се на тимот на Nike со Sportswear Heritage женските хеланки и нека удобноста биде ваш императив. Ѓ Спецификација: Женски хеланки - lifestyle Еластичен појас Страничен зашиен џеб Машинско перење Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% еластин .
Подетално

Nike Sportswear Heritage женските хеланки пристигнуваат во ново освежено издание со неочекувани детали. Можете да ги носите за време на целодневните активности или по напорниот тренинг во теретана. Високо конструираниот дизајн се прилагодува на вашата силуета и нуди удобност и комфор додека ги носите. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на мекост и удобност во текот на целиот ден. Зашиениот џеб за ногавицата нуди простор за брзо складирање на вашите клучеви или картички. Придружете се на тимот на Nike со Sportswear Heritage женските хеланки и нека удобноста биде ваш императив. Ѓ

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Еластичен појас
 • Страничен зашиен џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% еластин
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Heritage женските хеланки пристигнуваат во ново освежено издание со неочекувани детали. Можете да ги носите за време на целодневните активности или по напорниот тренинг во теретана. Високо конструираниот дизајн се прилагодува на вашата силуета и нуди удобност и комфор додека ги носите. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на мекост и удобност во текот на целиот ден. Зашиениот џеб за ногавицата нуди простор за брзо складирање на вашите клучеви или картички. Придружете се на тимот на Nike со Sportswear Heritage женските хеланки и нека удобноста биде ваш императив. Ѓ

Спецификација:

 • Женски хеланки - lifestyle
 • Еластичен појас
 • Страничен зашиен џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 61% памук, 33% полиестер, 6% еластин
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки DJ4130-010
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DJ4132-010
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DM4651-010
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош