Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NP DF TIGHT
NIKE M NP DF TIGHT
NIKE M NP DF TIGHT
NIKE M NP DF TIGHT
NIKE M NP DF TIGHT
NIKE M NP DF TIGHT
NIKE M NP DF TIGHT
NIKE M NP DF TIGHT
Машки хеланки за фудбал
Код на производ:
(DD1913-010)
NIKE

NIKE M NP DF TIGHT

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro Dri-FIT се машки хеланки за тренинг изработени од лесна ткаенина што ви помага да останете разладени дури и за време на најнапорните вежби. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од телото за да се чувствувате удобно во текот на целиот тренинг. Мрежестите панели дополнително придонесуваат за поголем проток на воздух и подобра вентилација. Цврстиот еластичен појас ги држи на место додека се движите енергично и брзо. Спецификација: Состав: 90% полиестер, 10% спандекс Целосна должина Dri-FIT технологија Мрежести панели Еластичен појас Машинско перење .
Подетално

Nike Pro Dri-FIT се машки хеланки за тренинг изработени од лесна ткаенина што ви помага да останете разладени дури и за време на најнапорните вежби. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од телото за да се чувствувате удобно во текот на целиот тренинг. Мрежестите панели дополнително придонесуваат за поголем проток на воздух и подобра вентилација. Цврстиот еластичен појас ги држи на место додека се движите енергично и брзо.

Спецификација:

 • Состав: 90% полиестер, 10% спандекс
 • Целосна должина
 • Dri-FIT технологија
 • Мрежести панели
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Pro Dri-FIT се машки хеланки за тренинг изработени од лесна ткаенина што ви помага да останете разладени дури и за време на најнапорните вежби. Овој производ е направен од најмалку 75% рециклирани полиестерски влакна. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од телото за да се чувствувате удобно во текот на целиот тренинг. Мрежестите панели дополнително придонесуваат за поголем проток на воздух и подобра вентилација. Цврстиот еластичен појас ги држи на место додека се движите енергично и брзо.

Спецификација:

 • Состав: 90% полиестер, 10% спандекс
 • Целосна должина
 • Dri-FIT технологија
 • Мрежести панели
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош