Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB 23 SPLIT SPECKLE LS TEE
NIKE JORDAN JDB 23 SPLIT SPECKLE LS TEE
NIKE JORDAN JDB 23 SPLIT SPECKLE LS TEE
NIKE JORDAN JDB 23 SPLIT SPECKLE LS TEE
Код на производ:
(95A780-023)
NIKE

NIKE JORDAN JDB 23 SPLIT SPECKLE LS TEE

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Hooded е детска маичка со долги ракави која ќе ги воодушеви со удобност и пријатност. Познатата колекција Џордан има богато наследство и уникатен стил. Меката памучна ткаенина ѝм дава на децата целодневна удобност и пријатно чувство. Jumpman логото го комплетира спортскиот изглед на овој дуксер. Спецификација: Состав: 100% памук Машинско перење .
Подетално

Nike Jordan Hooded е детска маичка со долги ракави која ќе ги воодушеви со удобност и пријатност. Познатата колекција Џордан има богато наследство и уникатен стил. Меката памучна ткаенина ѝм дава на децата целодневна удобност и пријатно чувство. Jumpman логото го комплетира спортскиот изглед на овој дуксер.

Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Hooded е детска маичка со долги ракави која ќе ги воодушеви со удобност и пријатност. Познатата колекција Џордан има богато наследство и уникатен стил. Меката памучна ткаенина ѝм дава на децата целодневна удобност и пријатно чувство. Jumpman логото го комплетира спортскиот изглед на овој дуксер.

Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г.
YSM
SM
S 8-9г.
YMD
MD
M 10-11г.
YLG
YXL
LG
L 12-13г.
XL 14-15г.
2XL
3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош