Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD8703-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г.
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г.
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г.
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се детски долен дел тренерки за тинејџери кои се одликуваат со супериорна удобност. Мекиот француски фротир го прави ова парче облека лесно и удобно, каде и да одите. Додека, прилагодливиот ремен, џебовите и големото лого ја заокружуваат целата приказна. Спецификација: Модел: Standard fit Странични џебови Еластична делови на ногавиците и појасот Боја: црна .
Подетално

Nike Sportswear се детски долен дел тренерки за тинејџери кои се одликуваат со супериорна удобност. Мекиот француски фротир го прави ова парче облека лесно и удобно, каде и да одите. Додека, прилагодливиот ремен, џебовите и големото лого ја заокружуваат целата приказна.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Странични џебови
 • Еластична делови на ногавиците и појасот
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Sportswear се детски долен дел тренерки за тинејџери кои се одликуваат со супериорна удобност. Мекиот француски фротир го прави ова парче облека лесно и удобно, каде и да одите. Додека, прилагодливиот ремен, џебовите и големото лого ја заокружуваат целата приказна.
  Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Странични џебови
 • Еластична делови на ногавиците и појасот
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош