Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD4720-010)
NIKE

NIKE Sportswear Essentials

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренерки даваат свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Изработени се од мека памучна ткаенина која ви носи удобност и комфор во текот на целиот ден. Еластичниот појас и адаптибилната врвка ви дозволуваат да ги прилагодите на вашата силуета, додека страничните џебови се сигурно место за вашите ситници. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Контрастните графички елемени и препознатливото Nike брендирање ѝм даваат софистициран, култен изглед на овие Sportswear Essentials машките долен дел тренерки. Спецификација: Машки долен дел тренерки – lifestyle Стандарден крој Адаптибилен еластичен појас Странични џебови Nike графики Swoosh лого Машинско перење Состав: 82% памук, 18% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренерки даваат свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Изработени се од мека памучна ткаенина која ви носи удобност и комфор во текот на целиот ден. Еластичниот појас и адаптибилната врвка ви дозволуваат да ги прилагодите на вашата силуета, додека страничните џебови се сигурно место за вашите ситници. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Контрастните графички елемени и препознатливото Nike брендирање ѝм даваат софистициран, култен изглед на овие Sportswear Essentials машките долен дел тренерки.

Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Адаптибилен еластичен појас
 • Странични џебови
 • Nike графики
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Essentials машкиот долен дел тренерки даваат свеж изглед на наследството на Futura преку впечатливата графика. Изработени се од мека памучна ткаенина која ви носи удобност и комфор во текот на целиот ден. Еластичниот појас и адаптибилната врвка ви дозволуваат да ги прилагодите на вашата силуета, додека страничните џебови се сигурно место за вашите ситници. Изработени се од мека ткаенина богата со памук, која овозможува чувство на удобност и комфор при целодневните активности. Контрастните графички елемени и препознатливото Nike брендирање ѝм даваат софистициран, култен изглед на овие Sportswear Essentials машките долен дел тренерки.

Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Адаптибилен еластичен појас
 • Странични џебови
 • Nike графики
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 82% памук, 18% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош