Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
Детски тренерки
Код на производ:
(75A809-023)
NIKE

NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2T 18-24м
 • 3T 2-3г.
 • 4T 3-4г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Essentials се комплет детски тренерки кои се состојат од дуксер со капуљача и долен дел. Препознатливото Jordan лого се наоѓа на површината на горниот дел како и на ногавицата. Долниот дел има еластичен појас како и еластични делови на ногавиците кои даваат меко чувство на кожата и овозможува комплетна адаптација на потребите на малите деца. Спецификација: Дводелна детска тренерка Еластични делови на ракавите, појасот и ногавиците .
Подетално

Nike Jordan Essentials се комплет детски тренерки кои се состојат од дуксер со капуљача и долен дел. Препознатливото Jordan лого се наоѓа на површината на горниот дел како и на ногавицата. Долниот дел има еластичен појас како и еластични делови на ногавиците кои даваат меко чувство на кожата и овозможува комплетна адаптација на потребите на малите деца.

Спецификација:

 • Дводелна детска тренерка
 • Еластични делови на ракавите, појасот и ногавиците
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Essentials се комплет детски тренерки кои се состојат од дуксер со капуљача и долен дел. Препознатливото Jordan лого се наоѓа на површината на горниот дел како и на ногавицата. Долниот дел има еластичен појас како и еластични делови на ногавиците кои даваат меко чувство на кожата и овозможува комплетна адаптација на потребите на малите деца.

Спецификација:

 • Дводелна детска тренерка
 • Еластични делови на ракавите, појасот и ногавиците
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2T 18-24м
3T 2-3г.
4T 3-4г.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 75A730-023
1.912 ДЕН
Заштеда 20%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош