Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET
Детски тренерки
Код на производ:
(85A809-023)
NIKE

NIKE JORDAN JDB MISMATCH PO SET

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X *
 • 1 *
 • 2 *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 3-4г.
 • 4- *
 • 5 4-5г.
 • 5- *
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 *
 • 8- *
 • 9 *
 • 9- *
 • 10 *
 • 11 *
 • 12 *
 • 14 *
 • OSFA *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Essentials се комплет детски тренерки кои се состојат од дуксер со   капуљача и долен дел. Препознатливото Jordan лого се наоѓа на површината на горниот дел како и на ногавицата. Долниот дел има еластичен појас како и еластичен дел на ногавиците кои даваат меко чувство на кожата и овозможува комплетна адаптација на потребите на малите деца. Спецификација: Дводелна детска тренерка Еластичен дел на ракавите, ногавиците и околу половината .
Подетално

Nike Jordan Essentials се комплет детски тренерки кои се состојат од дуксер со   капуљача и долен дел. Препознатливото Jordan лого се наоѓа на површината на горниот дел како и на ногавицата. Долниот дел има еластичен појас како и еластичен дел на ногавиците кои даваат меко чувство на кожата и овозможува комплетна адаптација на потребите на малите деца.

Спецификација:

 • Дводелна детска тренерка
 • Еластичен дел на ракавите, ногавиците и околу половината
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7 6-7г.
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jordan Essentials се комплет детски тренерки кои се состојат од дуксер со   капуљача и долен дел. Препознатливото Jordan лого се наоѓа на површината на горниот дел како и на ногавицата. Долниот дел има еластичен појас како и еластичен дел на ногавиците кои даваат меко чувство на кожата и овозможува комплетна адаптација на потребите на малите деца.

Спецификација:

 • Дводелна детска тренерка
 • Еластичен дел на ракавите, ногавиците и околу половината
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
6X
1
2
3
3-
4 3-4г.
4-
5 4-5г.
5-
6 5-6г.
7 6-7г.
8
8-
9
9-
10
11
12
14
OSFA

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка 85A730-023
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош