Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5145-010)
NIKE

NIKE M NSW SPE+ BB CF PANT AOP 1

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направени од култниот Club флис, Nike Sportswear Sport Essentials машките панталони нудат впечатлив изглед и препознатлив стил. Тие се создадени за секојдневно носење и динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Удобни и лесни, изработени од мека ткаенина богата со памук, во камуфлажно издание. Извезеното Futura лого и ременот околу половината придонесуваат кон урбан стил. Уживајте во целодневната удобност и уникатниот стил што доаѓа од легендарната колекција Nike Sportswear. Спецификација: Машки панталони – lifestyle Еластичен појас со прилагодлив ремен Странични џебови Futura лого Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер .
Подетално

Направени од култниот Club флис, Nike Sportswear Sport Essentials машките панталони нудат впечатлив изглед и препознатлив стил. Тие се создадени за секојдневно носење и динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Удобни и лесни, изработени од мека ткаенина богата со памук, во камуфлажно издание. Извезеното Futura лого и ременот околу половината придонесуваат кон урбан стил. Уживајте во целодневната удобност и уникатниот стил што доаѓа од легендарната колекција Nike Sportswear.

Спецификација:

 • Машки панталони – lifestyle
 • Еластичен појас со прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Направени од култниот Club флис, Nike Sportswear Sport Essentials машките панталони нудат впечатлив изглед и препознатлив стил. Тие се создадени за секојдневно носење и динамична дневна рутина полна со спонтани настани и непланирани предизвици. Удобни и лесни, изработени од мека ткаенина богата со памук, во камуфлажно издание. Извезеното Futura лого и ременот околу половината придонесуваат кон урбан стил. Уживајте во целодневната удобност и уникатниот стил што доаѓа од легендарната колекција Nike Sportswear.

Спецификација:

 • Машки панталони – lifestyle
 • Еластичен појас со прилагодлив ремен
 • Странични џебови
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош