Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
adidas DM SHORT
Машки шорцеви
Код на производ:
(H52907)
adidas

adidas DM SHORT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
 • NS *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DONOVAN MITCHELL SHORT е удобен кошаркарски шорц наменет за љубителите на Danovan Mitchell. Од теретана до парк, а потоа каде и да одите чувствувајте се удобно во текот на денот. Овој машки кошаркарски шорц adidas е направен од рециклирани материјали и ја отстранува влагата од вашата кожа за време на интензивните тренинзи. Има еластичен појас со врпца што ви овозможува лесно да го прилагодите на вашите потреби.
Подетално

adidas DONOVAN MITCHELL SHORT е удобен кошаркарски шорц наменет за љубителите на Danovan Mitchell. Од теретана до парк, а потоа каде и да одите чувствувајте се удобно во текот на денот. Овој машки кошаркарски шорц adidas е направен од рециклирани материјали и ја отстранува влагата од вашата кожа за време на интензивните тренинзи. Има еластичен појас со врпца што ви овозможува лесно да го прилагодите на вашите потреби.  Логото на Danovan Mitchell го открива вашиот кошаркарски идол.

Спецификација:

 • Машки кошаркарски шорц
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас со врпца
 • Внатрешна постава
 • Странични џебови
 • Danovan Mitchell лого
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas DONOVAN MITCHELL SHORT е удобен кошаркарски шорц наменет за љубителите на Danovan Mitchell. Од теретана до парк, а потоа каде и да одите чувствувајте се удобно во текот на денот. Овој машки кошаркарски шорц adidas е направен од рециклирани материјали и ја отстранува влагата од вашата кожа за време на интензивните тренинзи. Има еластичен појас со врпца што ви овозможува лесно да го прилагодите на вашите потреби.  Логото на Danovan Mitchell го открива вашиот кошаркарски идол.

Спецификација:

 • Машки кошаркарски шорц
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас со врпца
 • Внатрешна постава
 • Странични џебови
 • Danovan Mitchell лого
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош