Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT
Детски комбинезон
Код на производ:
(ELA203G001-08)
ELLESSE

ELLESSE KIKO GIRLS SKI SUIT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална Цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
4.157 ДЕН
Заштеда: 733 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезон
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Комбинезон
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Бренд ELLESSE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош