Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
adidas YOGA POWER MESH 7/8
Женски хеланки
Код на производ:
(GR8097)
adidas

adidas YOGA POWER MESH 7/8

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.766 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas YOGA се женски хеланки наменети за часови по јога, разни видови тренинзи, но и за целодневна облека. Скратениот 7/8 крој ќе ја нагласи вашата фигура. Ако постои парче облека кое мора да го цениме, кое секогаш е во тренд и одговара за секоја пригода, тогаш тоа се хеланките. Можете лесно да ги вклопите во вашиот спортски стил. Високиот струк не само што обезбедува добра покриеност, туку и ја нагласува вашата женственост и софистицираност. Изработени се од функционален полиестер и еластин и се многу практични за сите временски услови. AEROREADY технологијата ви ја дава вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, додека полиестерот обезбедува оптимална циркулација на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се дел од иницијативата на adidas за спасување на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет. Спецификација: Тесни хеланки со висок струк и еластичен појас Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин 7/8 крој Боја: виолетова .
Подетално

adidas YOGA се женски хеланки наменети за часови по јога, разни видови тренинзи, но и за целодневна облека. Скратениот 7/8 крој ќе ја нагласи вашата фигура. Ако постои парче облека кое мора да го цениме, кое секогаш е во тренд и одговара за секоја пригода, тогаш тоа се хеланките. Можете лесно да ги вклопите во вашиот спортски стил. Високиот струк не само што обезбедува добра покриеност, туку и ја нагласува вашата женственост и софистицираност. Изработени се од функционален полиестер и еластин и се многу практични за сите временски услови. AEROREADY технологијата ви ја дава вистинската поддршка за време на тешките предизвици. Брзото сушење го олеснува секое движење, додека полиестерот обезбедува оптимална циркулација на воздухот. Primegreen материјалите и Primeblue технологијата се дел од иницијативата на adidas за спасување на нашата планета. adidas секогаш ви го гарантира најдобриот можен квалитет.

Спецификација:

 • Тесни хеланки со висок струк и еластичен појас
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин
 • 7/8 крој
 • Боја: виолетова
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош