Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Код на производ:
(BV9387-657)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT MEN'S BASKETBALL TOP е машка маица без ракави совршена за секој што сака рекреативно да игра кошарка. Лесна е и удобна, и ви овозможува да имате целосна слобода на движење при шутирање. Dri-FIT технологијата го спречува задржувањето на влагата што ќе ви овозможи да бидете фокусирани на теренот. Големото Swoosh лого во контрастна боја ја истакнува вашата припадност кон брендот Nike. Спецификација: Состав: 100% полиестер Стандарден крој Машинско перење Боја: црвена Код на производ: BV9387-657 .
Подетално

Nike Dri-FIT MEN'S BASKETBALL TOP е машка маица без ракави совршена за секој што сака рекреативно да игра кошарка. Лесна е и удобна, и ви овозможува да имате целосна слобода на движење при шутирање. Dri-FIT технологијата го спречува задржувањето на влагата што ќе ви овозможи да бидете фокусирани на теренот. Големото Swoosh лого во контрастна боја ја истакнува вашата припадност кон брендот Nike.

Спецификација:

 • Состав: 100% полиестер
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Боја: црвена
 • Код на производ: BV9387-657
Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош