Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE HERITAGE CUFFED
ELLESSE HERITAGE CUFFED
ELLESSE HERITAGE CUFFED
ELLESSE HERITAGE CUFFED
ELLESSE HERITAGE CUFFED
ELLESSE HERITAGE CUFFED
ELLESSE HERITAGE CUFFED
ELLESSE HERITAGE CUFFED
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA213F104-02)
ELLESSE

ELLESSE HERITAGE CUFFED

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ellesse Ladies Heritage се женски lifestyle долен дел тренерки. Без разлика дали одите на прошетка или сакате да се опуштите дома, во овој долен дел тренерки ќе се чувствувате удобно и пријатно. Изработени се од мек памук за целодневна удобност. Овој модел де одликува со стандарден крој и еластични делови на ногавиците и половината, кои ги спречуваат несаканите помесутвања на тренерките додека вие сте во движење. За дополнителна удобност, појасот можете да го прилагодите според вашите мерки со учкурот кој се наоѓа на самите тренерки. Спецификација: Состав: 100% памук Прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците и половината .
Подетално

ellesse Ladies Heritage се женски lifestyle долен дел тренерки. Без разлика дали одите на прошетка или сакате да се опуштите дома, во овој долен дел тренерки ќе се чувствувате удобно и пријатно. Изработени се од мек памук за целодневна удобност. Овој модел де одликува со стандарден крој и еластични делови на ногавиците и половината, кои ги спречуваат несаканите помесутвања на тренерките додека вие сте во движење. За дополнителна удобност, појасот можете да го прилагодите според вашите мерки со учкурот кој се наоѓа на самите тренерки.
Спецификација:

 • Состав: 100% памук
 • Прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците и половината
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош