Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Reebok TS Epic All Over Print Lightweight
Машки шорцеви
Код на производ:
(GS6587)
Reebok

Reebok TS Epic All Over Print Lightweight

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Epic Lightweight Printed е машки шорц за тренинг со одлични перформанси, изработен од рециклирани материјали. Поздрава планета е нешто што е можно доколку сите се обединиме. Овие машки шорцеви за тренинг се направени од рециклирани материјали како дел од посветеноста на Reebok за создавање поздрава иднина. Speedweick ви помага да останете суви додека вашиот пулс се зголемува. Појасот PerformBand™ е рамен и ви обезбедува поддршка и целосно прилагодување на вашите потреби. Спецификација: Машки шорцеви за тренинг Рециклирано: Направено од минимум 30% рециклирани материјали; Нов полиестер не е користен Модел: regular fit Појас Speedwick PerformBand™ Џеб со патент Странични џебови Материјал: 100% рециклиран полиестер Боја: Сива .
Подетално

Reebok Epic Lightweight Printed е машки шорц за тренинг со одлични перформанси, изработен од рециклирани материјали. Поздрава планета е нешто што е можно доколку сите се обединиме. Овие машки шорцеви за тренинг се направени од рециклирани материјали како дел од посветеноста на Reebok за создавање поздрава иднина. Speedweick ви помага да останете суви додека вашиот пулс се зголемува. Појасот PerformBand™ е рамен и ви обезбедува поддршка и целосно прилагодување на вашите потреби.

Спецификација:

 • Машки шорцеви за тренинг
 • Рециклирано: Направено од минимум 30% рециклирани материјали; Нов полиестер не е користен
 • Модел: regular fit
 • Појас Speedwick PerformBand™
 • Џеб со патент
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Сива
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и ен...
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките шорцеви за тренинг Reebok TS Epic Lightweight AOP, ќе ви дадат самодоверба и ен...
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош