Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
ELLESSE Premium
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(ELA213M103-01)
ELLESSE

ELLESSE Premium

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Premium долниот дел машки тренерки се едно од оние безвременски парчиња облека што изгледаат добро во секоја комбинација. Едноставниот крој и пријатната ткаенина нудат секојдневна удобност. Еластичнте делови на ногавиците и појасот овозможуваат совршено вклопување, а страничните џебови се тука за да ги складираате вашите ситници. Логото Ellesse ја истакнува вашата љубов кон брендот.Спецификација: Стандарден крој Еластични делови на ногавиците Еластичен појас Странични џебови Материјал: 85% памук, 15% полиестер Боја: црна.
Подетално

Ellesse Premium долниот дел машки тренерки се едно од оние безвременски парчиња облека што изгледаат добро во секоја комбинација. Едноставниот крој и пријатната ткаенина нудат секојдневна удобност. Еластичнте делови на ногавиците и појасот овозможуваат совршено вклопување, а страничните џебови се тука за да ги складираате вашите ситници. Логото Ellesse ја истакнува вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ногавиците
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Материјал: 85% памук, 15% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош