Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR
Женски шорцеви
Код на производ:
(CZ9320-084)
NIKE

W NSW ICN CLSH SHRT MSH AOP HR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Icon Clash се женски шорцеви за во теретана со интересен дизајн – апстрактен приказ на облаци по целата површина. Релаксираниот крој и растегливиот појас ви овозможуваат удобност и комфор, а ткаенината од мрежа обезбедува вентилација и лесно чувство. Спецификации: • Модел: regular fit кој дава удобно и лесно чувство • Шорцеви за тренинг за жени • Прилагодлива еластична лента на струкот • Перење во машина • Боја: Бела / Сива • Код на производ: CZ9320-084 .
Подетално

Nike Sportswear Icon Clash се женски шорцеви за во теретана со интересен дизајн – апстрактен приказ на облаци по целата површина.

Релаксираниот крој и растегливиот појас ви овозможуваат удобност и комфор, а ткаенината од мрежа обезбедува вентилација и лесно чувство.

Спецификации:

• Модел: regular fit кој дава удобно и лесно чувство

• Шорцеви за тренинг за жени

• Прилагодлива еластична лента на струкот

• Перење во машина

• Боја: Бела / Сива

• Код на производ: CZ9320-084

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Icon Clash се женски шорцеви за во теретана со интересен дизајн – апстрактен приказ на облаци по целата површина.

Релаксираниот крој и растегливиот појас ви овозможуваат удобност и комфор, а ткаенината од мрежа обезбедува вентилација и лесно чувство.

Спецификации:

• Модел: regular fit кој дава удобно и лесно чувство

• Шорцеви за тренинг за жени

• Прилагодлива еластична лента на струкот

• Перење во машина

• Боја: Бела / Сива

• Код на производ: CZ9320-084

Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ9302-010
Nike Sportswear Heritage се lifestyle женски спортски шорцеви. Овој модел ви нуди стил ...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CJ2158-631
Nike Sportswear Essential се женски lifestyle шорцеви кои ќе донесат вистинско спортско...
1.592 ДЕН
Заштеда 20%
1.990 ДЕН
Помош