Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PANTS
PANTS
PANTS
PANTS
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CCMZ183305-50)
COCOMO

PANTS

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална Цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
687 ДЕН
Заштеда: 403 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 *
  • 6 *
  • 8 *
  • 10 *
  • 12 *
  • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд COCOMO
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош