Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
M NK DRY SHORT ENERGY SC
Машки шорцеви за фудбал
Код на производ:
(CZ7710-100)
NIKE

M NK DRY SHORT ENERGY SC

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.721 ДЕН
Заштеда: 669 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike DRY SHORT ENERGY SC се машки фудбалски шорцеви дизајнирани да го поддржуваат секојдневниот тренинг. Меката ткаенина со технологија Dri-FIT ја апсорбира потта од кожата, додека мрежата на страна овозможува проток на воздух. Спецификации: Материјал: 100% полиестер Еластична лента на струкот Џебови Боја: црна, бела, црвена Код на производ: CZ7710-100 .
Подетално

Nike DRY SHORT ENERGY SC се машки фудбалски шорцеви дизајнирани да го поддржуваат секојдневниот тренинг.

Меката ткаенина со технологија Dri-FIT ја апсорбира потта од кожата, додека мрежата на страна овозможува проток на воздух.

Спецификации:

 • Материјал: 100% полиестер
 • Еластична лента на струкот
 • Џебови
 • Боја: црна, бела, црвена
 • Код на производ: CZ7710-100
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike DRY SHORT ENERGY SC се машки фудбалски шорцеви дизајнирани да го поддржуваат секојдневниот тренинг.

Меката ткаенина со технологија Dri-FIT ја апсорбира потта од кожата, додека мрежата на страна овозможува проток на воздух.

Спецификации:

 • Материјал: 100% полиестер
 • Еластична лента на струкот
 • Џебови
 • Боја: црна, бела, црвена
 • Код на производ: CZ7710-100
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош