Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW ME LTWT JGGR MIX
M NSW ME LTWT JGGR MIX
M NSW ME LTWT JGGR MIX
M NSW ME LTWT JGGR MIX
M NSW ME LTWT JGGR MIX
M NSW ME LTWT JGGR MIX
M NSW ME LTWT JGGR MIX
M NSW ME LTWT JGGR MIX
Код на производ:
(CZ9864-224)
NIKE

M NSW ME LTWT JGGR MIX

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел тренерки за мажи Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед што ќе овозможи да се истакнете во секоја прилика. Направен е од мек памук што ќе одговара на вашето тело и ќе ви пружи целодневна удобност. Подетално

Долниот дел тренерки за мажи Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед што ќе овозможи да се истакнете во секоја прилика.

Направен е од мек памук што ќе одговара на вашето тело и ќе ви пружи целодневна удобност.

Во страничните џебови и големиот заден џеб со велкро лента можете да ги чувате сите ситници што ви требаат во текот на денот.

Еластичниот дел на половината ви овозможува да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

Носете го долниот дел тренерки за мажи Nike Modern Essentials и издвојте се од толпата околу вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови
 • Логото на Nike на левата ногавица
 • Џеб со велкро лента на задната страна
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: беж
 • Код на производ: CZ9864-224
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долниот дел тренерки за мажи Nike Sportswear Modern Essentials има модерен урбан изглед што ќе овозможи да се истакнете во секоја прилика.

Направен е од мек памук што ќе одговара на вашето тело и ќе ви пружи целодневна удобност.

Во страничните џебови и големиот заден џеб со велкро лента можете да ги чувате сите ситници што ви требаат во текот на денот.

Еластичниот дел на половината ви овозможува да ја прилагодите ширината како што ви одговара.

Носете го долниот дел тренерки за мажи Nike Modern Essentials и издвојте се од толпата околу вас.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Странични џебови
 • Логото на Nike на левата ногавица
 • Џеб со велкро лента на задната страна
 • Состав на материјал: 100% памук
 • Боја: беж
 • Код на производ: CZ9864-224
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Nike TECH FLEECE M JOGGERS е долен дел тренерки за мажи. Оваа тренерка ви дава целодне...
6.190 ДЕН
Помош