Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
M NK DRY SHORT GFX SU
Машки шорцеви за тренинг
Код на производ:
(CZ2582-410)
NIKE

M NK DRY SHORT GFX SU

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентна ткаенина. Флексибилната ткаенина го покрива телото давајќи му лесна поддршка за поголема слобода при вежбање. Подетално

Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентна ткаенина.

Флексибилната ткаенина го покрива телото давајќи му лесна поддршка за поголема слобода при вежбање.

Nike Infinalon технологијата ја прави ткаенината неверојатно растеглива и ултра мека, а сепак доволно цврста за да ги поддржи мускулите на нозете.

Технологијата за апсорпција на пот Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на удобност дури при зголемување на интензитетот на тренингот.

Постигнете рамнотежа на душата и телото во шорцевите Nike YOGA DRI-FIT.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прилагодлив тесен крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 47-63% најлон, 30-37% еластин, 0-23% полиестер
 • Боја: темносина
 • Код на производ: CZ2582-410
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентна ткаенина.

Флексибилната ткаенина го покрива телото давајќи му лесна поддршка за поголема слобода при вежбање.

Nike Infinalon технологијата ја прави ткаенината неверојатно растеглива и ултра мека, а сепак доволно цврста за да ги поддржи мускулите на нозете.

Технологијата за апсорпција на пот Dri-FIT ви помага да одржувате чувство на удобност дури при зголемување на интензитетот на тренингот.

Постигнете рамнотежа на душата и телото во шорцевите Nike YOGA DRI-FIT.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Прилагодлив тесен крој
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 47-63% најлон, 30-37% еластин, 0-23% полиестер
 • Боја: темносина
 • Код на производ: CZ2582-410
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви CZ2582-010
Nike YOGA DRI-FIT се машки шорцеви за тренинг со обликуван висок струк и нетранспарентн...
2.390 ДЕН
Помош