Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
M NSW TANK ICON FUTURA
Машка маица
Код на производ:
(AR4991-101)
NIKE

M NSW TANK ICON FUTURA

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Моментална Цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW TANK ICON FUTURA е машка маица без ракави. Направена е од лесен памук, кој овозможува пријатно чувство на високи температури. Има широк крој што овозможува максимална слобода на движење. Подетално

Nike M NSW TANK ICON FUTURA е машка маица без ракави.

Направена е од лесен памук, кој овозможува пријатно чувство на високи температури.

Има широк крој што овозможува максимална слобода на движење.

Овој модел е идеален за различни летни активности и лесни тренинзи.

Едноставниот дизајн и големото лого на Nike го потенцираат вашиот спортски дух.

Уживајте во топлите летни денови во оваа пријатна машка маица без ракави.

Спецификации:

• Машка маица без ракави - lifestyle

• Боја: бела

• Код на производ: AR4991-101

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M NSW TANK ICON FUTURA е машка маица без ракави.

Направена е од лесен памук, кој овозможува пријатно чувство на високи температури.

Има широк крој што овозможува максимална слобода на движење.

Овој модел е идеален за различни летни активности и лесни тренинзи.

Едноставниот дизајн и големото лого на Nike го потенцираат вашиот спортски дух.

Уживајте во топлите летни денови во оваа пријатна машка маица без ракави.

Спецификации:

• Машка маица без ракави - lifestyle

• Боја: бела

• Код на производ: AR4991-101

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DA0238-010
Nike M NSW TEE JDI HBR 1 е lifestyle маица за мажи, идеална за секоја пригода и за секо...
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Маица DB6470-424
Машката lifestyle маица Nike M NSW TEE SWOOSH 12 MONTH е основа за секоја гардероба, бе...
1.390 ДЕН
Помош