Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

G NSW TANK JERSEY
G NSW TANK JERSEY
G NSW TANK JERSEY
G NSW TANK JERSEY
G NSW TANK JERSEY
G NSW TANK JERSEY
G NSW TANK JERSEY
G NSW TANK JERSEY
Детска маица
Код на производ:
(DA1386-615)
NIKE

G NSW TANK JERSEY

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
973 ДЕН
Заштеда: 417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Jersey е летна маица без ракави за девојчиња. Направена е од лесен памук, кој овозможува пријатно чувство и уживање на високи температури. Подетално

Nike Sportswear Jersey е летна маица без ракави за девојчиња.

Направена е од лесен памук, кој овозможува пријатно чувство и уживање на високи температури.

Овој потесен модел е идеален за различни активности за време на вашиот омилен летен одмор и овозможува целосна слобода на движење.

Девојките ќе сакаат да ја носат оваа практична летна маица во привлечна боја.

Спецификации:

 • Маица за девојчиња
 • Тесен крој
 • Лого на Nike
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Код на производ: DA1386-615
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Jersey е летна маица без ракави за девојчиња.

Направена е од лесен памук, кој овозможува пријатно чувство и уживање на високи температури.

Овој потесен модел е идеален за различни активности за време на вашиот омилен летен одмор и овозможува целосна слобода на движење.

Девојките ќе сакаат да ја носат оваа практична летна маица во привлечна боја.

Спецификации:

 • Маица за девојчиња
 • Тесен крој
 • Лого на Nike
 • Состав: 100% памук
 • Боја: розова
 • Код на производ: DA1386-615
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Топ AQ9192-100
Nike Sportswear Jersey е летна маица без ракави за девојчиња. Направена е од лесен пам...
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Помош