Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

P.BLUE SHORT W
P.BLUE SHORT W
P.BLUE SHORT W
P.BLUE SHORT W
P.BLUE SHORT W
P.BLUE SHORT W
P.BLUE SHORT W
P.BLUE SHORT W
Женски шорцеви за трчање
Код на производ:
(GM1601)
adidas

P.BLUE SHORT W

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална Цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS4 *
 • XS4.5 *
 • S 4.5 *
 • M 4.5 *
 • L 4.5 *
 • XL4.5 *
 • XL6.5 *
 • L 6.5 *
 • M 6.5 *
 • S 6.5 *
 • XS6.5 *
 • 2XS6 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долго трчање на патеката, кратко џогирање, без оглед на видот на трчање што ќе го изберете, adidas P.BLUE SHORT W се женски шорцеви за трчање кои ќе направат да се чувствувате пријатно до последната минута. Подетално

Долго трчање на патеката, кратко џогирање, без оглед на видот на трчање што ќе го изберете, adidas P.BLUE SHORT W се женски шорцеви за трчање кои ќе направат да се чувствувате пријатно до последната минута.

Женските шорцеви овозможуваат дополнителен проток на воздух и даваат голема слобода на движење.

adidas P.BLUE SHORT W се женски шорцеви за трчање кои ќе станат неизоставен дел од вашата спортска гардероба.

Спецификации:

 • Еластична лента на струкот
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM1601
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Долго трчање на патеката, кратко џогирање, без оглед на видот на трчање што ќе го изберете, adidas P.BLUE SHORT W се женски шорцеви за трчање кои ќе направат да се чувствувате пријатно до последната минута.

Женските шорцеви овозможуваат дополнителен проток на воздух и даваат голема слобода на движење.

adidas P.BLUE SHORT W се женски шорцеви за трчање кои ќе станат неизоставен дел од вашата спортска гардероба.

Спецификации:

 • Еластична лента на струкот
 • Боја: црна
 • Код на производ: GM1601
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Помош