Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT
JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT
JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT
JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95A292-023)
NIKE

JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.434 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS 7-8г. 64.5–66
 • YSM *
 • SM *
 • S 8-9г. 66–69
 • YMD *
 • MD *
 • M 10-11г. 69–75
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L 12-13г. 75–81.5
 • XL 14-15г. 81.5–88.5
 • 2XL *
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Толку удобен и едноставен, детскиот долен дел тренерки за момчиња Nike JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT нуди секојдневна удобност. Без разлика дали го носите за време на спортски активности или слободно време, овој долен дел тренерки лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба. Подетално

Толку удобен и едноставен, детскиот долен дел тренерки за момчиња Nike JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT нуди секојдневна удобност.

Без разлика дали го носите за време на спортски активности или слободно време, овој долен дел тренерки лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

Еластичниот прилагодлив ремен и еластичниот дел на ногавиците овозможуваат совршено прилагодување и удобност.

Спецификации:

 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A292-023
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Толку удобен и едноставен, детскиот долен дел тренерки за момчиња Nike JDB JUMPMAN TRACK SUIT PANT нуди секојдневна удобност.

Без разлика дали го носите за време на спортски активности или слободно време, овој долен дел тренерки лесно ќе го комбинирате со остатокот од вашата гардероба.

Еластичниот прилагодлив ремен и еластичниот дел на ногавиците овозможуваат совршено прилагодување и удобност.

Спецификации:

 • Еластичен прилагодлив ремен
 • Материјал: 100% полиестер
 • Боја: црна
 • Код на производ: 95A292-023
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 7-8г. 64.5–66
YSM
SM
S 8-9г. 66–69
YMD
MD
M 10-11г. 69–75
YLG
YXL
LG
L 12-13г. 75–81.5
XL 14-15г. 81.5–88.5
2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Со свеж изглед и урбани вибрации, детскиот долен дел тренерки за момчиња JDB SPACE GLIT...
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Долниот дел тренерки Nike JDB JUMPMAN FT PANTS за деца имаат безвременски стил. Удобен,...
2.390 ДЕН
Помош